angielski dla dzieci    16:47
It is thirteen minutes to five 
Nauka alfabetu i literek od 1 do 20


Małe dziecko najpierw staramy nauczyć się literek, cyferek i prostych słówek skojarzonych z danymi rzeczami lub osobami, które widzi i jest w stanie zrozumieć. Podobnie jest w zrozumieniu języka angielskiego, dlatego warto rozpocząć naukę alfabetu i literek od 1 do 20 po angielsku.

Sam sposób przekazania wiedzy jest bardzo prosty i skuteczny, opiera się na pojedynczym nauczaniu po przez wymowę dźwiękową Laury oraz odpowiednio przygotowany obrazek, na którym można zobaczyć czego dotyczy i jak Laura podpowiada wymowę pisaną i mówioną. Nauka języka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna przekonaj się sam rozpoczynając lekcję alfabet angielski i liczby od 1-20 po angielsku.

 


 
Polub nas na FaceBooku
 


 
Calendar
Tuesday / Wtorek
25
June
Czerwiec
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.