angielski dla dzieci    


Teraz jest 22:11.
It is eleven minutes past ten. 
Liczby od 1 do 20 po angielskuNauka liczb obejmuje zakres od 1 do 20. Liczby te stanowią podstawę języka angielskiego i są niezbędne w liczeniu.
 


 
Alfabet angielskiPodstawowa nauka alfabetu języka angielskiego obejmuje zbiór literek od "A" do "Z". Jest ich zaledwie 26 i stanowią one kluczowy elementem języka angielskiego. Dzięki nim można łatwo porozumieć się z innymi, budować zdania, a zając je wszystkie możesz bez problemu grać w moje gry. Nauczenie się wszystkich literek alfabetu zajmuję 15 minut, a bez niego ani rusz. Nie martw się pomogę Ci szybko opanować literki.
 


 
Calendar
Thursday / Czwartek
18
December
Grudzieńbajki
fryzury
outfity

Angielskojęzyczne serwisy:
learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 AngielskiDlaDzieci.org