angielski dla dzieci    17:19
It is nineteen minutes past five 
Alfabet angielski


Podstawowa nauka alfabetu języka angielskiego obejmuje zbiór literek od "A" do "Z". Jest ich zaledwie 26 i stanowią one kluczowy elementem języka angielskiego. Dzięki nim można łatwo porozumieć się z innymi, budować zdania, a zając je wszystkie możesz bez problemu grać w moje gry. Nauczenie się wszystkich literek alfabetu zajmuję 15 minut, a bez niego ani rusz. Nie martw się pomogę Ci szybko opanować literki.
Mała uwaga!

W Stanach Zjednoczonych literkę "Z" wymawiamy jako "zi", natomiast w Anglii mówimy "zed". Obie wymowy są poprawne i zrozumiałe.

 


 
Calendar
Tuesday / Wtorek
25
June
Czerwiec
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.