angielski dla dzieci    07:00
It is seven o'clock 
Regulamin


Regulamin i warunki korzystania z serwisu i produktów AngielskiDlaDzieci.org

1. Serwis AngielskiDlaDzieci.org i produkty sygnowane producentem AngielskiDlaDzieci.org są własnością administratorów serwisu AngielskiDlaDzieci.org

2. Korzystanie z wyżej wymienionego serwis o tematyce edukacyjnej dla dzieci wspomagającego naukę języka angielskiego jest darmowe i nie są pobierane żadne opłaty.

3. Korzystać z naszych darmowych produktów mogą wszyscy - użytkownicy domowi, przedszkola, szkoły oraz firmy i inne stanowiska komputerowe służące dziecku do nauki.

4. Korzystając z serwisu i produktów użytkownik nie może:
- umieszczać wulgarnych i niepoprawnych słów
- zamieszczać materiałów dla dorosłych
- nawoływać do złych czynów
- nawoływać do użycia przemocy wobec ludzi lub zwierząt
- umieszczać reklam i ofert firm
- zamieszczać nieprawdziwe informacje i podawać się za inne osoby
- godzić w dobro osób trzecich i innych użytkowników serwisu
- promować piractwa komputerowego (naruszanie praw autorskich)
W serwisie i produktach (np. grach bazujących na ogólnej komunikacji) obowiązuje kulturalne zachowanie.

5. Nasz serwis jak i dostępne produkty są dostarczone w formie "jaka jest", czyli w formie darmowej, w której autorzy nie ponoszą, żadnej odpowiedzialności za działanie serwisu czy oprogramowania (gry lub programu), a użytkownik sam korzysta na własne ryzyko. Twórcy oprogramowania (np. programiści, graficy, pomocnicy) i administracja serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za powstałe szkody, usterki, błędy czy problemy wynikłe z złego korzystania z serwisu lub naszych programów. Dalej w związku z tym administratorzy serwisu i wszyscy autorzy produktów mogą z własnej inicjatywy, ale nie są zobowiązani do zapewnienia pomocy technicznej użytkownikowi czy rozpatrzenia zgłoszonej poprawki w serwisie lub produkcie.

6. Administratorzy lub moderatorzy (osoby wyznaczone do utrzymywania porządku w serwisie) mają prawo bez podawania przyczyny zablokować dostęp i usunąć konto w serwisie osobom w znacznym stopniu naruszającym regulamin serwisu.

7. Serwis AngielskiDlaDzieci.org zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie bez wcześniejszego poinformowania użytkowników, wtedy obowiązuje aktualny regulamin dostępny w serwisie pod adresem: http://www.angielskidladzieci.org/regulamin

Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem serwisu AngielskiDlaDzieci.org, proszę nie odwiedzać i nie korzystać z serwisu AngielskiDlaDzieci.org oraz nie użytkować naszych produktów.

Ostatnia zmiana tego regulaminu nastąpiła: 4 lipca 2012 i od tej daty wchodzi w życie serwisu.


 


 
Calendar
Saturday / Sobota
13
July
Lipiec
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.