angielski dla dzieci    17:09
It is nine minutes past five 
Metoda Laury


Metoda Laury (zwana też metodą polubienia) jest nowoczesną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci.

Sam sposób przekazywania dziecku wiedzy jest prosty i zrozumiały. Wymagane są tylko odpowiednio przygotowane materiały, które dostarczają dziecku dużo ulubionej rozrywki, a same w sobie sprytnie nauczają nawet wtedy, kiedy zawierają mało materiału do nauki angielskiego, gdyż dzieci częściej, będą wracać do tej zabawy. Dodatkowo dziecko za pomocą ulubionej bohaterki wykonuje zadania, za które otrzymuje punkty, co motywuje bardziej do dalszej zabawy. Kiedy dziecko zrozumie, że przy dobrej zabawie i zdobywaniu punktów wymiennych na nagrody polubi "metodę Laury".
 


 
Calendar
Saturday / Sobota
25
May
Maj
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.