angielski dla dzieci    03:23
It is twenty-three minutes past three 
Podbój kosmosu


Laura wyrusza na podbój kosmosu. W wyprawie realizuje swoje marzenia poszukując kosmitów i odkrywając tajemnice wszechświata.
 


 
Wyspa skarbów


Laura wyrusza w niezapomnianą podróż na wyspę skarbów. Jej główny cel to uratowanie swoich przyjaciół przed mrocznymi siłami strasznego gargamela i wiedźmy, którzy zamieszkują bezpowrotną wyspę.
 


 
Podwodny świat


Laura wyrusza w swoją pierwsza podwodną przygodę. Poszukując nowych przygód, spotka na swojej drodze wiele przyjaciół, którym będzie musiała pomóc. Na swojej drodze nie zabraknie przeszkód, pułapek i wrogów.
 


 
Calendar
Thursday / Czwartek
2
April
Kwiecień
demotywatory

nauka dla dzieci

kolorowanki dla dzieci


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2015 AngielskiDlaDzieci.org