angielski dla dzieci    16:01
It is one minute past four 
Nasze gry uczące angielskiego


Grudzień przynosi nam wiele nowych pomysłów związanych z serwisem, które na pewno spodobają się naszym najmłodszym fanom. W przygotowaniu mamy trzy gry oprawione bajeczną grafiką w pełnym trójwymiarze, a są nimi Podbój kosmosu, Podwodny świat i Wyspa skarbów. Fabuła gier rozgrywa się w trzech odrębnych klimatach: wodnym, lądowym i kosmicznym. Głównym bohaterem w grach jest Laura, która musi sprostać powierzonym jej zadaniom. Nasze gry są odpowiednio przygotowane do nauki języka, zawierają idealną proporcję nauki do rozrywki.

O postępach prac związanych z projektami poinformujemy niebawem. Aktualnie kompletujemy materiały w jedną całość i uzupełniamy końcowe braki w fabule. Głównym sponsorem naszych projektów gier jest serwis demotywatory, któremu serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

 


 
Polub nas na FaceBooku
 


 
Calendar
Tuesday / Wtorek
25
June
Czerwiec
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.