angielski dla dzieci    16:38
It is twenty-two minutes to five 
Angielski dla dzieci Online


Serwis angielski dla dzieci wystartował 29 czerwca 2012 roku. Celem projektu "Angielski dla dzieci" - www.angielskidladzieci.org o kryptonimie "Laura" jest skuteczne nauczanie języka angielskiego online nową przyszłościową metodą, która w wyniku gruntownych badań z dziećmi przyniosła oczekiwane rezultaty."Metoda Laury" polega głównie na polubieniu tego sposobu nauki po przez wprowadzenie elementów zabawy oraz interesujących mechanizmów ściśle przygotowanych dla osoby uczącej. Nie od dziś wiemy, że rozrywka i komfort stanowi ważny fundament nauki języka angielskiego. I o to właśnie chodzi. Nie jest mitem, że najszybszy sposób nauki angielskiego polega na graniu w ulubione gry zawierające treść angielską. Dlatego wszystkie nasze materiały przygotowujemy staranie tak, aby sprawiały frajdę dziecku, a zarazem sprytnie uczyły języka angielskiego.

Metoda Laury jest niezwykle nowoczesnym i skutecznym sposobem nauki angielskiego. Łatwo się o tym przekonać. Wystarczy odwiedzić kilka naszych działów i wybrać dla siebie interesujące materiały.

 


 
Polub nas na FaceBooku
 


 
Calendar
Saturday / Sobota
25
May
Maj
demotywatory

nauka dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2024 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.