angielski dla dzieci    12:18
It is eighteen minutes past twelve 
Wyspa skarbów


Laura wyrusza w niezapomnianą podróż na wyspę skarbów. Jej główny cel to uratowanie swoich przyjaciół przed mrocznymi siłami strasznego gargamela i wiedźmy, którzy zamieszkują bezpowrotną wyspę. Laura zbierając na wyspie literki i różne przedmioty, będzie mogła rozwiązywać zagadki i poznać bliżej wyspę skarbów, dzięki czemu uratuje przyjaciół.

Projekt w budowie od 3 grudnia 2012 roku
Przewidywany czas realizacji: 2 miesiące

Jeśli wpadły Ci do głowy jakieś sugestie związane z grą, możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego.
 


 
Calendar
Thursday / Czwartek
30
November
Listopad
demotywatory

nauka dla dzieci

kolorowanki dla dzieci

Mechanik Częstochowa


Angielskojęzyczne serwisy:

learning for kids
Nawigacja serwisu: Angielski dla dzieci - Nauka - Ćwiczenia - Zabawy - Gry - Programy - Do druku - Metoda Laury - Regulamin - Polityka prywatności - Kontakt - O nas - RSS
Serwis Angielski dla dzieci to internetowa szkoła angielskiego prowadzona przez małą i sympatyczną nauczycielkę o imieniu Laura, która jako główna bohaterka serwisu uczy, bawi i poucza dzieci.
Nauka angielskiego dla dzieci obejmuje podstawowy zakres nauczania języka angielskiego przeznaczonego dla najmłodszych oraz osób, które jeszcze nie opanował podstaw języka.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright 2013 - 2023 AngielskiDlaDzieci.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.